Wos

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

marta woj.
Posty: 4
Rejestracja: 2008-05-31, 17:32
Kto: nauczyciel
Przedmiot: WOS
Lokalizacja: pomorskie

Wos

Postautor: marta woj. » 2008-05-31, 18:03

Witam! Jestem młodą nauczycielką. Dopiero w 2007 r. podjęłam pracę w LO. Od kilku miesięcy pracuję na zastępstwie w innym liceum. W szkole w której zaczęłam pracować po ukończeniu studiów korzystałam z podręczników WSiP, a w liceum w którym mam zastępstwo uczniowie pracują z podręcznikami wydawnictwa Operon. Robię im sprawdziany opisowe, staram się układać testy, ale uczniowie niestety słabo sobie z nimi radzą. Tłumaczą, że poprzednia pani dawała im testy na podstawie książki Operon, z których dostawali dobre oceny. Teraz koniec roku i muszę im zrobić ostatni już sprawdzian. Obiecałam, że coś wykombinuję i zdobędę dla nich test ułożony przez wydawnictwo Operon. Sprawdzian ma odbyć się w poniedziałek, a ja kompletnie zapomniałam, że mam "skombinować" książkę. Teraz to już nie zdążę jej nigdzie zamówić ani od kogoś pożyczyć. Test ma dotyczyć działu PRAWO - pochodzi z książki "Wiedza o społeczeństwie. Zakresy podstawowy i rozszerzony. Testy sprawdzające dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum" Na koniec mojej pracy w tej szkole chciałabym zrobić uczniom przyjemność. Jeśli ktoś zechciałby pomóc, proszę o przesłanie tego jednego tylko testu na adres marta.woj1982@wp.pl.

Awatar użytkownika
Nosferata
Posty: 257
Rejestracja: 2006-02-23, 19:33
Przedmiot: Inne

Re: Wos

Postautor: Nosferata » 2008-05-31, 22:14

Jeśli masz podręcznik , ułóż im test bazując na tekście podręcznika - typy pytań testowych , są najpewniej do odnalezienia w necie

marta woj.
Posty: 4
Rejestracja: 2008-05-31, 17:32
Kto: nauczyciel
Przedmiot: WOS
Lokalizacja: pomorskie

Re: Wos

Postautor: marta woj. » 2008-06-01, 00:18

Właśnie już poszukiwałam pytań z tego działu w necie, ale niestety nie znalazłam. :(

Awatar użytkownika
Nosferata
Posty: 257
Rejestracja: 2006-02-23, 19:33
Przedmiot: Inne

Re: Wos

Postautor: Nosferata » 2008-06-01, 08:09

Samym testem nie mogę niestety służyć

pozostaje ułożyć własny test z zróżnicowanymi pytaniami testowymi


www.zsmeie.torun.pl/glowna/egzam/zadania.ppt

dla przykładu :)

pozdrawiam

marta woj.
Posty: 4
Rejestracja: 2008-05-31, 17:32
Kto: nauczyciel
Przedmiot: WOS
Lokalizacja: pomorskie

Re: Wos

Postautor: marta woj. » 2008-06-01, 11:36

Dzięki za pomoc! Może jakoś sobie poradzę! :wink:

marta woj.
Posty: 4
Rejestracja: 2008-05-31, 17:32
Kto: nauczyciel
Przedmiot: WOS
Lokalizacja: pomorskie

Re: Wos

Postautor: marta woj. » 2008-06-01, 13:12

Ale w sumie test wyboru (z odpowiedziami abc) ciężko mi będzie ułożyć! :(

Jak by ktoś jednak miał ten test to proszę o kontakt - najwyżej znów zrobię im uzupełniankę lub opisówkę.


Wróć do „Poszukuję ...”