Wyjazdy językowe z z brytyjską kadrą w Polsce dla dzieci i młodzieży

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ProjectTravel
Posty: 6
Rejestracja: 2020-10-22, 09:30
Przedmiot: Język angielski, Język niemiecki, Język hiszpański, ...
Lokalizacja: śląskie

Wyjazdy językowe z z brytyjską kadrą w Polsce dla dzieci i młodzieży

Postautor: ProjectTravel » 2021-09-01, 08:53

Dzień dobry Drodzy Państwo!

Jako firma Project Travel, chcielibyśmy poinformować o aktualnych możliwościach wyjazdów językowych w Polsce dostępnych na nowy rok szkolny, które będziemy mogli zrealizować tylko dla ograniczonej liczby szkół. W aktualnej sytuacji pandemicznej, pragniemy zaproponować uczniom optymalne rozwiązanie edukacyjne. Z uwagi na naszą długoletnią współpracę z zagranicznymi partnerami, stworzyliśmy zupełnie nowe projekty. Dla wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w języku, przesyłam informacje o programach językowych dostępnych dla grup szkolnych na jesień 2021. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje:

1. Programy dla grup szkolnych w Polsce:

W tym roku zagraniczne szkoły językowe Language UK, BLS i King's Education, które specjalizują się w kształceniu międzynarodowych studentów, przeprowadzą swoje autorskie programy językowe w Polsce. Zapraszamy na m.in. na programy:
· EXAM PREPARATION: Kurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do egzaminów 8-klasisty lub matury, ale także dla tych, którzy chcieliby podejść do egzaminu językowego IELTS, FCE lub CAE.

· INTERNATIONAL FUTURE MBA: Projekt przeznaczony dla uczniów, którzy chcą rozwijać umiejętności przywódcze oraz interesują się światem biznesu i chcieliby rozpocząć karierę w tej dziedzinie.

· ACADEMIC PREPARATION: Program zaprojektowany dla młodzieży, która chce znacząco podnieść poziom znajomości języka oraz nabyć nowe umiejętności i spróbować akademickiej pracy projektowej.

· ENGLISH ADVENTURE: program przeznaczony dla szkół podstawowych, interaktywny program kursu angielskiego, w standardach brytyjskich, z aktywnościami na miarę Kingswood.

Jeśli są Państwo jako szkoła zainteresowani udziałem w którymś, z wymienionych powyżej projektów, prosimy o informację zwrotną. W przypadku wyjazdów w Polsce termin realizacji wynosi 4 tygodnie od powiadomienia naszej firmy.

Z chęcią przygotujemy także program w Polsce lub za granicą pod szczególne wymagania konkretnej grupy.

Zapraszamy również na nasza stronę internetową: https://www.project-travel.pl/wyjazdy-g ... dla-szkol/
Kontakt pod adresem: kasia@project@travel.pl bądź pod numerem telefonu: 887 030 433

Wróć do „Ogłoszenia drobne”