e-wklejki - materiały i pomoce dydaktyczne

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

e-wklejki
Posty: 2
Rejestracja: 2022-04-03, 18:33
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

e-wklejki - materiały i pomoce dydaktyczne

Postautor: e-wklejki » 2022-04-03, 18:37

Dzień dobry! :) Z tej strony Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej.

Gdy zaczęłam pracę w wymarzonej pierwszej klasie, zdałam sobie sprawę, że czegoś brakuje mi podczas zajęć z dziećmi. Miałam w swojej głowie obraz wszystkich pomocy, których potrzebowałam, a których... nie mogłam nigdzie znaleźć! Wtedy po raz pierwszy pojawiła się w mojej głowie nieśmiała myśl, że sama zacznę je tworzyć. Swoje pomoce wykorzystywałam na lekcjach oraz dzieliłam się nimi z koleżankami w pracy. Z biegiem czasu, a także pod namową mojego największego motywatora do działania, który jest jednocześnie współtwórcą strony oraz moim mężem - zdecydowałam się na otwarcie naszego sklepu i wysyłania moich pomocy dalej w świat!

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie internetowym staną się czystą przyjemnością.

Posiadam w ofercie wklejki do zeszytu, materiały i prezentacje potrzebne do omówienia lektur. W sprzedaży również zaprojektowany przeze mnie Planner nauczyciela oraz kilkanaście darmowych pozycji. Zapraszam

https://sklep.e-wklejki.pl/

Wróć do „Ogłoszenia drobne”