Zaproszenie na V Międzynarodową Konferencję Edukacyjną Project 2021 online

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ProjectTravel
Posty: 4
Rejestracja: 2020-10-22, 09:30
Przedmiot: Język angielski, Język niemiecki, Język hiszpański, ...
Lokalizacja: śląskie

Zaproszenie na V Międzynarodową Konferencję Edukacyjną Project 2021 online

Postautor: ProjectTravel » 2021-02-23, 10:41

Dzień dobry!

Chciałam serdecznie zaprosić Państwa i uczniów szkół do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowej Konferencji Edukacyjnej Project 2021, tym razem w wersji online. Udział w wydarzeniu wezmą międzynarodowe szkoły językowe, które przeprowadzą warsztaty dla polskich grup szkolnych. Treść warsztatów będzie akademicko- językowa, nie będą to formy sprzedażowe. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, prezentacje możemy przeprowadzić dla 3 grup po ok. 30 uczniów, każda z grup weźmie udział w warsztatach innej szkoły zagranicznej.

Konferencja odbędzie się pomiędzy 15-19.03.2021, każdy z warsztatów trwa 30 minut i będzie prowadzony na zoomie lub innej platformie online. Wybrany edukator zagraniczny prześle nauczycielowi link do prywatnego spotkania dla grupy uczniów, która będzie uczestniczyć w warsztatach. Udział w Konferencji jest bezpłatny dla grup szkolnych, prosilibyśmy jedynie o wzajemne wsparcie i przesłanie uczniom biorącym udział w warsztatach oraz ich rodzicom przygotowanych przez nas materiałów dotyczących edukacji zagranicznej oraz projektów językowych, po zakończonych warsztatach.


Jeśli mieliby Państwo dodatkowe pytania lub chcieliby zapisać grupę na Konferencję, zapraszam do kontaktu na adres kasia@project-travel.pl

Wróć do „Szkolenia i konferencje”