Prośba do nauczycieli klas 1-3 szkoły podstawowej

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Patrycja0250
Posty: 2
Rejestracja: 2021-04-20, 19:09
Lokalizacja: małopolskie

Prośba do nauczycieli klas 1-3 szkoły podstawowej

Postautor: Patrycja0250 » 2021-04-20, 19:35

Dzień dobry.

Szanowni Państwo, w imieniu bardzo bliskiej mi przyjaciółki, która studiuje pedagogikę szkolną z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i marzy o nauczaniu, szukam pomocy gdzie tylko mogę. Już nie bardzo mamy obie gdzie - grona bliskich, znajomych, grupy facebookowe, fora, nawet prośby wysyłane do sekretariatów szkół. Pomimo tego, osób nadal brakuje a czasu coraz mniej.

Agnieszka pisze prace magisterską i - jak to zwykle - potrzebna jest ankieta do wypełnienia dla minimum 100 osób. Obecnie udało się zebrać około 50. Potrzebne są osoby uczące w klasach szkoły podstawowej od 1 do 3.
Będę niezmiernie wdzięczna, jeżeli zechcą Państwo pomóc. Kwestionariusz jest oczywiście anonimowy a jego temat dotyczy działań nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w przeciwdziałaniu zachowaniom agresywnym u uczniów

Jest on przygotowany w formularzu google - https://forms.gle/A1Q51rX3hYe7yZbS6

Zamieszczam również zrzut ekranu z adresem w swojej przeglądarce aby nie było wątpliwości, że pod linkiem znajduje się jakiś wirus.

Z góry wszystkim dziękuję.
Patrycja
Załączniki
Kwestionariusz.png

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Prośba do nauczycieli klas 1-3 szkoły podstawowej

Postautor: linczerka » 2021-04-20, 20:29

Przeniosłam we właściwe miejsce i wypełniłam.
Bardzo dobra i refleksyjna ankieta :)
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Patrycja0250
Posty: 2
Rejestracja: 2021-04-20, 19:09
Lokalizacja: małopolskie

Re: Prośba do nauczycieli klas 1-3 szkoły podstawowej

Postautor: Patrycja0250 » 2021-04-20, 20:37

Dziękuję uprzejmie!!

Bardzo dziękuję również za dochowanie porządku i miłe słowa. Zaraz Agnieszce przekażę - one także będą pomocne przy dalszej pracy :)

Pozdrawiam serdecznie!


Wróć do „Ankiety”