Bilety lotnicze do Australii

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

misterka
Posty: 10
Rejestracja: 2022-07-11, 22:49
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: łódzkie

Re: Bilety lotnicze do Australii

Postautor: misterka » 2022-07-11, 22:55

Najlepsza cena za lot Polska – Australia w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 4 547 zł (Warszawa Chopina – Perth). Australia – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze

sikexi
Posty: 6
Rejestracja: 2022-07-14, 21:58
Przedmiot: Język francuski
Lokalizacja: lubuskie

Re: Bilety lotnicze do Australii

Postautor: sikexi » 2022-07-14, 22:03

Im wcześniej kupisz bilety, tym taniej dla Ciebie. Kupiłem moje wrześniowe bilety do Hiszpanii w marcu tego roku. To była niska cena

misterka
Posty: 10
Rejestracja: 2022-07-11, 22:49
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: łódzkie

Re: Bilety lotnicze do Australii

Postautor: misterka » 2022-07-17, 20:19

sikexi pisze:Im wcześniej kupisz bilety, tym taniej dla Ciebie. Kupiłem moje wrześniowe bilety do Hiszpanii w marcu tego roku. To była niska cena



Od dawna wiadomo, że rezerwacja biletów lotniczych z wyprzedzeniem jest kluczem do tanich podróży. Według statystyk najbardziej opłacalne będzie kupowanie biletów na 8 tygodni przed lotem w przypadku lotów krajowych i 24 tygodnie przed lotem w przypadku lotów międzynarodowych. Trzeba jednak przyznać, że planowanie wyjazdu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem to luksus dla nowoczesnego człowieka.

kameliakar
Posty: 6
Rejestracja: 2022-07-05, 20:04
Kto: rodzic
Przedmiot: Biologia, Historia, Inne języki obce
Lokalizacja: łódzkie

Re: Bilety lotnicze do Australii

Postautor: kameliakar » 2022-07-17, 20:22

Kolejna bardzo prosta zasada, która pomoże Ci kupić tanie loty: zaplanuj podróż tak, aby weekendy spędzać za granicą i latać w tygodniu. Uważa się, że wtorek, środa i czwartek są najbardziej opłacalnymi dniami lotów.
Wybierz więc kierunek i termin najtańszego lotu na UniTicket.pl https://uniticket.pl/
UniTicket.pl nie prowadzi sprzedaży biletów lotniczych, pomaga jedynie znaleźć bilety lotnicze w najlepszej cenie. Nie ma tu żadnych ukrytych opłat. Cena widoczna na ekranie jest ostateczna


Wróć do „Ciekawe strony”