Szkoła językowa

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

BobBlack
Posty: 5
Rejestracja: 2023-06-10, 20:27
Kto: rodzic
Lokalizacja: mazowieckie

Szkoła językowa

Postautor: BobBlack » 2023-06-12, 17:14

Pozdrowienia, koledzy entuzjaści! Mam nadzieję, że jesteście tak samo podekscytowani szkołą językową Skrivanek jak ja. Mam palące pytanie, które chciałbym z wami przedyskutować. Czy oferujecie indywidualne kursy językowe dla firm, czy tylko grupowe? Jak długo trwają kursy językowe dla firm? Czy jest to elastyczne? Jakie są korzyści dla firm z uczestnictwa w kursach językowych i szkoleniach?

HarryWallker
Posty: 7
Rejestracja: 2023-06-10, 13:20
Kto: rodzic
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Szkoła językowa

Postautor: HarryWallker » 2023-06-12, 18:29

Cześć! Skrivanek, Szkoła językowa warszawa, oferuje zarówno indywidualne, jak i grupowe kursy językowe dla firm. Długość trwania kursów językowych dla firm może być dostosowana do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, co sprawia, że jest elastyczna. Udział w kursach językowych i szkoleniach przynosi wiele korzyści dla firm, takich jak poprawa umiejętności komunikacyjnych w języku obcym, zwiększenie skuteczności w międzynarodowych kontaktach biznesowych oraz rozwój zawodowy pracowników. Opanowanie języka obcego otwiera również nowe możliwości rozwoju rynkowego i międzynarodowej współpracy dla firm.

MaxVanisch
Posty: 6
Rejestracja: 2023-06-10, 14:44
Kto: rodzic
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Szkoła językowa

Postautor: MaxVanisch » 2023-06-12, 20:39

Dodatkowo, uczestnictwo w kursach językowych może wpływać na motywację pracowników i ich rozwój zawodowy. Zdobycie nowych umiejętności językowych może przyczynić się do awansu zawodowego, otwierając drogę do nowych możliwości kariery. Pracownicy, którzy czują się wsparci w rozwoju językowym, są bardziej zaangażowani i zmotywowani do osiągania lepszych wyników.


Wróć do „Ciekawe strony”