Praca w IT? Agencja SEO?

miejsce spotkań i wymiany doświadczeń nauczycieli przedmiotów informatycznych

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

botega
Posty: 3
Rejestracja: 2019-12-10, 06:36
Kto: uczeń
Lokalizacja: opolskie

Praca w IT? Agencja SEO?

Postautor: botega » 2020-09-09, 15:58

Cześć, jak myślicie czy po technikum można dostać się do takiej agencji? Czy jednak wymagana jest wiedza studencka? W moim mieście mam kilka firm IT ale za bardzo nie znam wymogów..

botega
Posty: 3
Rejestracja: 2019-12-10, 06:36
Kto: uczeń
Lokalizacja: opolskie

Re: Praca w IT? Agencja SEO?

Postautor: botega » 2020-09-15, 08:57

botega pisze:Cześć, jak myślicie czy po technikum można dostać się do takiej agencji? Czy jednak wymagana jest wiedza studencka? W moim mieście mam kilka firm IT ale za bardzo nie znam wymogów..


Widziałem wymagania w firmie -reklama ponieważ szukają specjalisty, jednak takiej wiedzę nie posiadam a chciałbym zacząć od stażu.

zenkar
Posty: 8
Rejestracja: 2020-04-28, 22:53
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski, Język rosyjski, Ekonomia, ...
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Praca w IT? Agencja SEO?

Postautor: zenkar » 2021-09-29, 19:39

Warto zrobić kursy internetowe z marketingu. Odnośnie kwalifikacji, to waśnie warto zacząć od kursów SEO.

harison
Posty: 2
Rejestracja: 2022-04-12, 11:33
Kto: uczeń
Przedmiot: Matematyka, Biologia, Język francuski
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Praca w IT? Agencja SEO?

Postautor: harison » 2022-04-21, 13:06

The advent of connected television has changed the way people view TV in general. Thanks to modern portable gadgets, users can view any program anywhere at any time. At home, they can get the best experience from watching their favorite movies on TV. But if it's more convenient, they can also view the same video content through their portable devices. With CTV advertising spending expected to rise to $25.5 billion by the end of 2025, TV advertising through Internet-connected devices remains the fastest growing digital advertising segment. . And it's not just in North America; CTV is also growing in the UK, Japan, Germany and France.

Different metrics are used to calculate ad campaign revenue in the connected TV space. Each of these indicators is important for evaluating a marketing strategy. When measuring the effectiveness of an ad campaign on connected TV, consider the following metrics:

Cost per thousand impressions (CPM; cost per thousand impressions). According to this metric, users do not have to <a href=https://www.bidmind.com/post/what-is-connected-tv">read more here</a click on the ad, it is enough that the ad appears somewhere on the web page where the user could potentially see it. CPM allows marketers to calculate the number of impressions of a single ad to a user.
Cost Per Complete View (CPCV). This is the ratio between the cost of an advertising campaign and the total number of completed ad views.
Video Completion Rate (VCR). This metric allows advertisers to determine the percentage of ad impressions that are fully viewed by a consumer. In connected TV, the VCR is quite high, ranging from 92 to 97. Accordingly, this can result in a lower CPCV (around $0.03) for distributors with high CPMs.
Reach . This is the number of households and individual consumers included in the advertising campaign. Keep in mind that a million impressions does not mean that an ad has been viewed by a million households or individuals.
Frequency . This is an average number measured by dividing the total number of ad impressions by the number of target audiences selected. For example, if a marketer shows 6,000 ads to 2,000 households (individuals), the frequency is 3.
Compared to the performance of video content, cost per click (CPC) is not significant in measuring the success of connected TV ads. This metric is mainly applicable for calculating the conversion of video content through mobile devices. For CTV, the best way to test the effectiveness of a campaign is CPCV.

Benefits of CTV Advertising
As consumers have shifted to smart TV platforms to get a better consumer experience, TV advertising has improved its development by taking advantage of CTV inventory. When you include connected TV in your marketing planning, you can reap the following benefits:

besandrabokis
Posty: 43
Rejestracja: 2018-01-10, 11:17
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: małopolskie

Re: Praca w IT? Agencja SEO?

Postautor: besandrabokis » 2022-10-07, 13:08

Możesz w ramach wolontariatu rozpromować jakąś lokalną firmę, tu: reklama przeczytasz jak działa pozycjonowanie lokalne. Jak ci się uda osiągnąć jakieś wyniki dobre, to możesz wrzucić do portfolio. Dla firmy liczy się doświadczenie, a nie czy jesteś po studiach. :P jak się odpowiednio przygotujesz to wszędzie cię przyjmą :P

freddiegibbs
Posty: 1
Rejestracja: 2023-01-11, 12:48
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka, Język angielski, Język francuski, ...
Lokalizacja: lubelskie

Re: Praca w IT? Agencja SEO?

Postautor: freddiegibbs » 2023-01-31, 16:01

Cześć, faktycznie wiele firm SEO w dzisiejszych czasach przyjmuje tylko doświadczonych pracowników, ale nadal masz kilka opcji. Możesz spróbować zbadać niszę SEO na własną rękę. Jeśli będziesz się bardzo starał, to w ciągu pół roku do roku będziesz wiedział bardzo dużo i każda firma będzie chciała przyjąć takiego pracownika. Możesz też spróbować zatrudnić się w małej firmie SEO, która chętnie przyjmie pracownika bez doświadczenia, który wykona najprostszą pracę za marne grosze. Owszem, nie zarobisz wiele, ale zdobędziesz doświadczenie.

KingaLadysz
Posty: 1
Rejestracja: 2023-04-24, 21:00
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka, Fizyka, Biologia, ...
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Praca w IT? Agencja SEO?

Postautor: KingaLadysz » 2023-04-24, 21:15

botega pisze:Cześć, jak myślicie czy po technikum można dostać się do takiej agencji? Czy jednak wymagana jest wiedza studencka? W moim mieście mam kilka firm IT ale za bardzo nie znam wymogów..


Tak, po ukończeniu technikum informatycznego można dostać się do agencji IT. Wymagania zależą od konkretnych firm i stanowisk. W niektórych przypadkach wymagana jest wiedza studencka, ale w innych nie jest to konieczne. Warto zwrócić uwagę na to, że nie wszyscy pracodawcy patrzą przychylnie na średnie wykształcenie – w wielu firmach oczekuje się wyłącznie wyższego.
https://piosenki-religijne.pl/
Mundus cognitionis stat

tomeh
Posty: 119
Rejestracja: 2020-01-16, 22:54
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Praca w IT? Agencja SEO?

Postautor: tomeh » 2023-10-16, 21:10

Ludzie kiedy Wy się nauczycie, że dla fachowców nie liczy się Wasz papier, tylko to co potraficie robić.

Papierek to się liczy do budżetówek i jakiś tam firemek Januszex. Lub gdy jest stanowisko regulowana prawnie ale w zawodach o osobnych regulacjach typu wolne zawody itd.

W pozostałych liczy się to co potraficie i jakie macie doświadczenie a nie jaki tam macie papier i jak on pięknie się nazywa.

Mit papieru że coś daje już upadł dawno temu gdy uczelnie zaczęły wypuszczać głąbów pierwszej wody z ukończonym dyplomem w dowolnej dziedzinie. Większość spojrzy co faktycznie umiecie robić w zawodach technologicznych.

Jak masz papier to dobrze, ale nie jest on konieczny. Może się przydać tylko to że masz wyższe dowolnego typy ale nawet nie kierunkowe.
Artykuły tematyczne ToTemat. Strona z treściami merytorycznymi na wiele tematów technicznych.


Wróć do „Informatyka”