język angielski

zrezygnujmy choć odrobinkę z "internetowej anonimowości", powiedzmy coś o sobie

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

beatka1972
Posty: 1
Rejestracja: 2022-06-08, 16:11
Kto: rodzic
Lokalizacja: mazowieckie

język angielski

Postautor: beatka1972 » 2022-06-08, 16:21

Czy może ktoś polecić jak nauczyć się języka angielskiego? Czy bez pomocy kogoś to jest bez sensu?

Fox6666
Posty: 1
Rejestracja: 2022-06-09, 17:29
Kto: rodzic
Przedmiot: Inne języki obce
Lokalizacja: opolskie

Re: język angielski

Postautor: Fox6666 » 2022-06-09, 17:36

Jeżeli naprawdę chcesz nauczyć się, to możesz to zrobić sam, dużo materiału w internecie, różnych dodatków w telefonie no i dużo lekcji w YouTube ,mi Udało się I tobie też wyjdzie!Sprawdzaj, szukaj i uczy.Powodzenia!

mateee2022
Posty: 1
Rejestracja: 2022-06-10, 17:27
Kto: rodzic
Przedmiot: Język włoski
Lokalizacja: pomorskie

Re: język angielski

Postautor: mateee2022 » 2022-06-10, 17:39

Ja uważam, że z pomocą korepetytora zrobisz to raczej, lepiej. Ja zajmuję się online, bo nie mam czasu dojeżdżać i nie chce, aby ktoś przyjeżdżał do mnie. Sprawdź tu, będziesz zadowolona reklama, zawsze można skorzystać z próbnej lekcji.

Grzegorz881
Posty: 8
Rejestracja: 2022-05-23, 14:33
Kto: rodzic
Lokalizacja: śląskie

Re: język angielski

Postautor: Grzegorz881 » 2022-07-05, 15:18

Moja przyjaciółka udziela korepetycji online, nie ma czasu dojeżdżac bo ma malutkie dziecko

ProjectTravel
Posty: 7
Rejestracja: 2020-10-22, 09:30
Przedmiot: Język angielski, Język niemiecki, Język hiszpański, ...
Lokalizacja: śląskie

Re: język angielski

Postautor: ProjectTravel » 2022-09-20, 08:12

Zapraszamy wszystkich Uczniów, Studentów, Rodziców, Nauczycieli i Dyrektorów do poszerzenia oferty językowej Waszej szkoły o możliwość efektywnej nauki wybranego języka w jego naturalnym środowisku. W tym roku szkolnym proponujemy opcje tailor-made zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. :D

Czekają na Was takie kierunki, jak Anglia, Irlandia, Malta, Hiszpania, czy Cypr (inne lokalizacje na życzenie!). W Polsce natomiast ugościmy Was w jednym z ośrodków rekreacyjno-sportowych, gdzie nauczyciele z brytyjskiej szkoły językowej przeprowadzą swój autorski program językowy na terenie naszego kraju.

Programy składają się m.in. z zajęć językowych, aktywności pozalekcyjnych oraz wycieczek, które odbywają się w pełni w języku obcym. W przypadku zagranicy macie także możliwość wybrania rodzaju zakwaterowania – począwszy od rodzin goszczących, przez kampusy szkół, aż po hotele.

Brzmi ciekawie? Dowiedz się więcej na naszej stronie https://www.project-travel.pl/wyjazdy.. ... i-szkolne/ lub bezpośrednio od Patrycji ( patrycja@project-travel.pl, 531 237 405).

Sprawdź sam, jak nauka języka może być przyjemna, przełam bariery komunikacyjne i poczuj na nowo radość płynącą z rozwoju osobistego, językowego i akademickiego.

#ProjectTravel #WycieczkiSzkolne #WyjazdySzkolne #WyjazdyJęzykowe

mariikaxxx
Posty: 2
Rejestracja: 2024-01-13, 13:54
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: mazowieckie

Re: język angielski

Postautor: mariikaxxx » 2024-01-13, 13:54

Jak dla mnie to wybierając https://manhattan-edu.pl/ do nauki języka angielskiego, inwestujesz w wartościową edukację. Kursy dostępne na tej platformie są starannie opracowane, a doświadczona kadra instruktorska zapewni Ci solidne podstawy oraz zaawansowane umiejętności językowe


Wróć do „Poznajmy się”