co pandemia zmieniła w życiu codziennym?

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Ranajay
Posty: 2
Rejestracja: 2021-01-03, 17:16
Kto: uczeń
Przedmiot: Fizyka
Lokalizacja: dolnośląskie

co pandemia zmieniła w życiu codziennym?

Postautor: Ranajay » 2021-02-18, 15:23

O zawodowe nie pytam, bo to wydaje się oczywiste. I darujmy sobie proszę kwestie maseczek, godzin dla seniora czy ograniczonych aktywności. Postarajmy się razem poszukać jakiś pozytywów.
Ja mam wrażenie, że umiem lepiej oszczędzać czas. Choćby w trakcie zakupów. Kiedyś chodziło się do galerii po prostu pooglądać, a zrobienie pełnej listy sprawunków wymagało też wchodzenia do wielu sklepów. A teraz? Teraz praktycznie wszystko zamawia się online, i to z dostawą pod drzwi. Nie sądzę, że wrócę do starych nawyków zakupowych.
A jakie Wy macie przykłady?

Awatar użytkownika
Ritter von Rodewald
Posty: 380
Rejestracja: 2017-06-17, 15:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: co pandemia zmieniła w życiu codziennym?

Postautor: Ritter von Rodewald » 2021-02-21, 21:05

Wcale mojej aktywności nie ograniczyłem. Wręcz przeciwnie. Sobota i niedziela - marsz po lesie albo rowerem po okolicy. W kwestii kagańców wyrażę się w ten sposób - nauczyłem się poruszać chodnikiem przy ulicach jednokierunkowych tak, aby kontrolować, czy nadjeżdża radiowóz. Czekamy teraz, co wydarzy się dalej. Zniewolić się nie pozwolę.
Na powodzenie w osiągnięciu zakładanego celu wpływa wiele czynników, takich jak: osobowość odbiorców, ich wiedza o świecie, kontekst sytuacyjny bądź przyjęte normy postępowania.


Wróć do „Pogaduszki”