Aktualności

czyli jak zaprzyjaźnić się ze swoim komputerem, którego nie można wyrzucić przez okno

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Salaar
Posty: 1
Rejestracja: 2024-07-08, 19:02
Kto: student
Przedmiot: Plastyka, Religia
Lokalizacja: lubelskie

Aktualności

Postautor: Salaar » 2024-07-08, 19:04

Witam wszystkich, przyjaciele, właśnie spotkałem się z niezbyt przyjemną sytuacją, ponieważ przeczytałem wiadomość na jednej stronie, kiedy zacząłem dowiadywać się o tej wiadomości, ponieważ bardzo mnie to zszokowało i okazało się, że jest to kompletne kłamstwo i tak robię. nie rozumiem. Nie rozumiem, dlaczego ludzie dają się tak oszukiwać i teraz zastanawiam się, na jakich stronach czytacie wiadomości o naszym kraju?

Carmelin
Posty: 1
Rejestracja: 2024-07-08, 21:08
Kto: rodzic
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: lubuskie

Re: Aktualności

Postautor: Carmelin » 2024-07-08, 21:09

To ciekawe, nigdy nie zwracałam na to uwagi, bo generalnie wiadomości nie są zbyt ciekawe, tyle tylko, że mój mąż czasami mi mówi, że coś tam czytał, ale na ile to prawda, też nie jest jasne, niespecjalnie mnie to interesuje wchodzę w to.

Layne
Posty: 1
Rejestracja: 2024-07-08, 22:09
Kto: rodzic
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: opolskie

Re: Aktualności

Postautor: Layne » 2024-07-08, 22:09

Miałem coś podobnego, kiedyś czytałem artykuł, bardzo mnie to zainteresowało, potem gdy zacząłem szukać materiałów na ten temat, okazało się, że artykuł był fałszywy, po prostu oszukano ludzi. Dlatego ostatnio ufam goldtrax tylko dlatego, że dokładnie wiem wszystko, co tam jest napisane, tak jest naprawdę i potwierdzają to fakty.


Wróć do „Rady i porady dotyczące codziennej eksploatacji komputera”