
Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe
To spraw, by wyszło. Przepytaj z zadania przy tablicy.wzarka pisze:I jak zmienić ich spojrzenie że "lepiej przepisać niż samemu robić skoro i tak nie wyjdzie"
Może wytłumacz wtedy, gdy zadajesz. Zapytaj, czy rozumieją. A na następnej lekcji już tylko egzekwuj. Oczywiście bądź elastyczna.wzarka pisze:Każda prace omawiam i tlumacze wszystko czego nie zrozumieli lub z czym mieli problem.
Może dlatego, że to Ty masz z tym problem, a nie oni? Moja pani od matematyki (# 4) nie przepuszczała leniom. Aby uniemożliwić komuś spisanie zadania domowego, zbierała zeszyty parę lekcji wcześniej, a gy to nie pomogło, to przy wchodzeniu do szkoły.wzarka pisze:Ale zdarzaja się tacy którzy po prostu nie robią i już i nawet się nie starają.