Dodaj publikację
Autor
Joanna Banek
Data publikacji
2014-06-09
Średnia ocena
0,00
Pobrań
16

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.

Protokół wojewódzkiego konkursu plastycznego " Jan Paweł II - Papież dialogu".
 Pobierz (doc, 43,5 KB)

Podgląd treści


PROTOKÓŁ ROZSTRZYGNIĘCIA
WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Jan Paweł II – Papież dialogu”

16 października 2013 roku rozstrzygnięty został Wojewódzki Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy we Frysztaku. Adresatami konkursu byli uczniowie szkół specjalnych. Na konkurs wpłynęło 76 prac plastycznych.

Jury obradowało w składzie:
• mgr Paweł Armata – artysta plastyk, nauczyciel plastyki w SOSW
we Frysztaku,
• mgr Marek Hadro – artysta plastyk,
• mgr Dorota Wojtanowska – nauczyciel plastyki w SP nr 1 we Frysztaku, instruktor plastyk w GOK we Frysztaku.

Jury dokonało oceny artystycznej i postanowiło przyznać jedno Grand Prix oraz
12 nagród i 14 wyróżnień w pięciu kategoriach wiekowych.

Lista nagrodzonych:
• Grand Prix:
- Daniel Juwa, kl. II G, SOSW Mielec, op. Kinga Wiktor

• Przedszkole:
Wyróżnienia:
- Grzegorz Gazda, SOSW Frysztak, op. Wiesława Stadnicka- Pałys
- Maciej Dziadosz, SOSW Frysztak, op. Wiesława Stadnicka- Pałys
- Paweł Wiśniowski, SOSW Frysztak, op. Wiesława Stadnicka- Pałys
- Karol Siuśko, SOSW Frysztak, op. Alicja Majocha
- Miłosz Janik, SOSW Frysztak, op. Alicja Majocha
- Wojciech Kosiba, SOSW Frysztak, op. Alicja Majocha
- Konrad Burda, SOSW Frysztak, op. Alicja Majocha

• Szkoła podstawowa kl. I-III:
I miejsce:
- Patryk Wrześniak, kl. II, SOSW Mielec, op. Renata Bieś
II miejsce:
- Kacper Chartliński, kl. I SOSW Mielec, op. Renata Bieś
III miejsce:
- Michał Błachowicz, kl. I. SOSW Mielec, op. Renata Bieś

Wyróżnienia:
- Eliza Grochowska, kl. III SOSW Mielec, op. Renata Bieś
- Barbara Popiołek, kl. III SOSW Mielec, op. Renata Bieś

• Szkoła podstawowa kl. IV-VI:
I miejsce:
- Daria Stec, kl. V, SOSW Mielec op. Bożena Charlak
II miejsce:
- Maksymilian Malski, kl. V SOSW Ropczyce, op. Joanna Feret – Wszołek
III miejsce:
- Krzysztof Mieszkowski, kl. V, SOSW Mielec, op. Kinga Wiktor

Wyróżnienia:
- Dorota Mucha, kl. VI, SOSW Mielec, op. Bożena Charlak
-Kacper Zaranek, kl. V, SOSW Mielec, op. Renata Bieś

• Gimnazjum:
I miejsce:
- Weronika Dębiec, kl. I, SOSW Frysztak, op. Ewa Ciołkosz
II miejsce:
- Konrad Dec, kl. II. Op. Stanisław Madej, Zespół Szkół im. UNICEF Rzeszów, op. Stanisław Madej
III miejsce:
- Krzysztof Wawrzkowicz, kl. I, SOSW Frysztak, op. Ewa Ciołkosz

Wyróżnienia:
- Bernadetta Różańska kl. I Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, op. Anna Jurkiewicz
- Aleksandra Głuszko, kl.II Zespół Szkół przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2, op. Dorota Kula

• Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce:
- Natalia Lachowicz I Liceum, Zespół Szkół przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2
w Rzeszowie, op. Elżbieta Kontek,
II miejsce:
- Dominik Saletnik III SPdP, SOSW Ropczyce, op. Bożena Kopala,
III miejsce:
- Patryk Ślęczka I SPdP, SOSW Frysztak, op. Małgorzata Wanat

Wyróżnienie:
-Filip Gwóźdź, II SPdP, SOSW Ropczyce, op. Bożena Kopala.

Kryteria oceny obejmowały: zgodność ...