Dodaj publikację
Autor
Aleksandra Komosa
Data publikacji
2019-05-30
Średnia ocena
0,00
Pobrań
3

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.

Zrealizowane ferie.
 Pobierz (docx, 11,8 KB)

Podgląd treści

„Ferie w szkole”

Pierwszy dzień ferii spędziliśmy w kręgielni, w której nabywaliśmy oraz doskonaliliśmy umiejętności gry w kręgle. Po powrocie odbyły się zajęcia plastyczne. Nasi uczniowie malowali gipsowe figurki, które zabrali na pamiątkę do domu.

Drugiego dnia odbyła się Olimpiada Sportowa. Mnóstwo emocji i wysiłku włożonego w rywalizację sportową opłaciło się, ponieważ każdy z naszych sportowców pomimo świetnej zabawy otrzymał nagrodę!

W środę poszliśmy do Telepizzy na warsztaty z robienia pizzy. Każdy z nas wykonał własną – ulubioną pizze, którą następnie oczywiście skonsumował

W czwartek wyjechaliśmy do Muzeum Śląskiego. Na miejscu odbyły się warsztaty pt.:” Ferie z Tomkiem Wilmowskim ”, czyli podróż po pięciu kontynentach na podstawie wybranych powieści Alfreda Szklarskiego. Nasi uczniowie poznali tajemnice symboli Apaczów, przymierzali ciepły strój Jakutów oraz nauczyli się rysować jak Aborygeni. Po powrocie do szkoły świętowaliśmy WALENTYNKI, w związku z czym na każdego ucznia czekała urocza niespodzianka.

Wspaniały nastrój przyniósł ostatni dzień naszym półkolonistom. Wyjście do kina na premierę filmu pt.: „Jak wytresować smoka 3 „ przeniosło naszych podopiecznych w fantastyczny świat smoków, magii i przygody.

Uczniowie codziennie mieli zapewnioną świetną zabawę, ale również zdrowe przekąski, bądź słodkie niespodzianki. W różnych dyscyplinach zdobywali nagrody rzeczowe. Każdy półkolonista stworzył własną książkę która relacjonowała przebieg ferii zimowych w szkole. Poza wyjściami ze szkoły, każdy dzień przynosił nowe zajęcia oraz wspaniałe doświadczenia!

Ps. Nie możemy zapomnieć o pysznych obiadach w szkole, które codziennie gotowały dla nas nasze kochane Panie kucharki!

Dziękujemy !