Dodaj publikację
Autor
Iwona Puławska
Data publikacji
2009-03-16
Średnia ocena
4,20
Pobrań
1369

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.

Prezentacja w przystępny sposób ukazuje ciekawa technikę plastyczną, która można wykorzystać na lekcjach plastyki lub na zajęciach w świetlicy.
 Pobierz (pps, 1,6 MB)

Komentarze

ewakacha, 2010-06-10, ocena:

Bardzo starannie i estetycznie przygotowana prezentacja. Treści merytoryczne podane zwięźle i ciekawie. Porządnie skomponowane i wykonane zdjęcia pozwalają delektować się obrazem, co daje gwarancję trwałego zapamiętania przekazywanych treści (ze względu na pozytywne odniesienia skojarzeniowo-pamięciowe). Polecam :)

MalowanaKuźnia, 2010-12-30, ocena:

Prezentacja bardzo ogólnikowa i nieprofesjonalne. Osoby początkujące mogą mieć kłopot z uzyskaniem spękań (tzw. cracle). Prezentacja przedstawia technikę serwetkową, która jest zaledwie namiastką decoupage. Nie polecam :(

mashena, 2011-05-25, ocena:

Dla dzieciaków w podstawówce wystarczy. Trzeba zachęcać małymi kroczkami. Jeśli im się uda taka choćby piękna ramka, będą zadowoleni i być może będą mieć ochotę na więcej, tj. inne techniki decoupage.

ustronnybabiniec, 2011-07-08

Dzieci lepiej zachęcać do decoupage papierami a nie serwetkami. Papier się nie marszczy a ramkę można malować wówczas nawet na ciemniejsze kolory. Jeśli chodzi o przyklejanie papieru - motywy można sobie drukować na drukarce, farby mogą być akrylowe (marka nie jest istotna), klej wikolowy, nawet ten za 2 zł. Papier moczymy w wodzie na kilka sekund, osuszamy na papierze toaletowym, smarujemy klejem (pod motywem) oraz na przedmiocie w miejscu przyklejenia. Po naklejeniu, smarujemy klejem z góry i gotowe. Każdą pracę polecam zabezpieczyć lakierem firmy domalux, do zabawek drewnianych,połysk, pędzlem nylonowym(sztuczne włosie). Zabawa udana, maluchy lubią najbardziej moczyć ten papier w wodzie:] Zapraszam do inspiracji www.ustronnybabiniec.pl