Dodaj publikację
Autor
Lyudmila Sevryukova
Data publikacji
2013-11-25
Średnia ocena
0,00
Pobrań
33

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.

English lesson 6 form.
 Pobierz (doc, 3,2 MB)

Podgląd treści

Інтегрований урок географії та англійської мови у 6-А класі

Вчитель англійської мови Севрюкова Людмила Анатоліївна

Вчитель географії Ковальов Олександр Прокопійович

Тема: Багатства Світового Океану

Мета: Поглибити і систематизувати знання учнів про Світовий океан, сформувавши первинні знання про ресурси Світового океану і способи їх вивчення;
Сприяти формуванню первинних умінь учнів оцінювати ресурси Світового океану;
Повторити і закріпити англомовну лексику з даної теми;
Ознайомити учнів з новими словами і активізувати їх у вживанні під час уроку;
Розвивати слухову та зорову диференціацію, мовленеву реакцію;
Розвивати мовну здогадку;
Розвивати комунікативні якості учнів;
Виховувати пізнавальний інтерес до навколишнього світу.

Обладнання: Фізична карта світу(англомовна), карта «Тваринний світ», атласи, підручники ,комп’ютер, мультимедійний проектор, магнітна дошка, акустична система, наочні посібники за темою,картки з тестами, власна розробка презентацій за темою, відео фрагменти з науково-популярних фільмів.

Тип уроку: Інтегрований урок-дослідження з географії та англійської мови

Інноваційні інтерактивні технології: Робота в групах, захист проектів, рольова гра.

ХІД УРОКУ

1. Організаційний момент.
otkrytyy urok\01.flv

1.1.Створення робочого настрою. Демонстрація відеоролика про океан з музичним супроводом, вступне слово вчителя географії.

2. Актуалізація опорних знань і умінь учнів.
2.1.Демонстрація частин світу та океанів у слайд-шоу з англомовним супроводом;

otkrytyy urok\02.ppt

2.2.Учні виконують наступне завдання: назвати англійською мовою, знайти та продемонструвати згадані частини світу та океани на фізичній карті світу.

3. Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності.
3.1.Слово вчителя
а) географії
б) англійської мови
3.2.Повідомлення теми уроку
3.3.Постановка задач

4. Вивчення нового матеріалу. Клас поділяється на 3 групи:

шукачі скарбів,

морські біологи,

морські геологи та екологи.

Кожна група отримала випереджаючі завдання за темою та підготувала проекти на задану тему.

4.1.1.Презентація результатів дослідження групи «Шукачі скарбів»- театралізована( повідомлення про скарби океану,які утворились в наслідок загибелі кораблів);

Діти виконують пісню Вікторії Петрик
«Матроси» та танок.

otkrytyy urok\03.mp3

4.1.2.Після презентації учні отримують легенду карти скарбів англійською мовою та ,працюючи в групах ,перекладають її. По закінченню роботи один представник від кожної групи представляє отриманий результат.

4.2.1. Презентація результатів дослідження групи «Морські біологи» (повідомлення з демонстрацією відеороликів із науково-популярного фільму з коментарями англійською мовою);
otkrytyy urok\04.flv

otkrytyy urok\05.flv

4.2.2. По закінченню презентації учні продивляються слайд-шоу з морськими жителями, озвучене англійською мовою.

otkrytyy urok\07.ppt

Завдання: працюючи індивідуально, записати якомога більше назв побачених риб українською мовою. Потім у групах учні збирають всю отриману інформацію та надають ...