Dodaj publikację
Autor
Ewelina Dworzańska
Data publikacji
2016-05-29
Średnia ocena
3,40
Pobrań
271

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.

Scenariusz uroczystości na Dzień Babci i Dziadka zawiera oprócz wierszy, dialogi dzieci i bajkę. Dzień Babci i Dziadka, która odbyła się według tego scenariusza nadal jest wspominana przez dziadków mimo, że dzieci są już w 4 klasie. Zatem 3 lata minęły, a pamięć o wydarzeniu cały czas trwa...
 Pobierz (doc, 25,0 KB)

Komentarze

liliak, 2016-06-01, ocena:

Wygląda na to, że scenariusza brak :(

mmaaja, 2016-06-05, ocena:

Scenariusza brak :(

ewaurb62, 2016-06-26, ocena:

Brak scenariusza:(

kierj, 2016-08-31, ocena:

Pobrałam... i nic. Jest wstęp, ale scenariusza nie ma :(

sylwiath77, 2016-12-26, ocena:

faktycznie, "scenariusz" bez scenariusza

Podgląd treści


[pic]DZIEŃ BABCI I DZIADKA
W dniu 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a dzień kolejny to Święto wszystkich Dziadków. Z tej okazji uczniowie klasy II c wraz z paniami uczącymi przygotowały uroczystość, na którą zaprosili Drogie Babcie i Szanownych Dziadków. Uczniowie przygotowali inscenizację, recytowali wiersze, składali życzenia i zatańczyli taniec Walonki. Na koniec występów wręczyli swoim Szanownym Gościom własnoręcznie wykonane prezenty, którymi były dzbanek dla babci i krawat dla dziadka. Ponieważ występy były spontanicznie przerywane gromkimi oklaskami domyślamy się, że Gościom widowisko przypadło do gustu. Po występach był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy każdej babci i dziadkowi zdrowia, pomyślności, wielu szczęśliwych chwil i pociechy z wnucząt.