Dodaj publikację

Publikacje nauczycieli

1-10 z 563

Nerwice depresyjne (2022-10-28)
Publikacja o zaburzeniach lękowych współwystępujących ze stanami depresyjnymi.
Z piosenką przez cały rok (2022-10-09)
Z PIOSENKĄ PRZEZ CAŁY ROK- JESIEŃ Polecam państwu piosenki dla dzieci wraz z wersjami instrumentalnymi, które będziecie mogli znaleźć na kanale youtube naszej szkoły: Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie. Każdą ...
Program rewalidacji indywidualnej (2022-10-05)
Program rewalidacji indywidualnej - autyzm.
Scenariusz zajęć korekcyjno - Kompensacyjnych w kl.VI (2022-08-17)
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne w klasie VI z uczniem z ADHD i autyzmem atypowym na materiale języka polskiego. Celem zajęć jest usprawnić zaburzone funkcje ucznia oraz wskazać mu czego należy ...
Indywidualny Program Zajęć Rewalidacyjnych (2022-08-02)
przykładowy Indywidualny Program Zajęć Rewalidacyjnych realizowany w przedszkolu z zakresu terapii ręki przygotowany na podstawie opinii sporządzonej przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.
Indywidualny Program Edukacyjno Terapeutyczny (2022-08-01)
Przykładowy wzór Indywidualnego Programu Edukacyjno-Terapeutycznego dla dziecka z niepełnosprawnością ruchową sporządzony w oparciu o opinię wydaną przez Poradnie Psychologiczno- Pedagogiczną.
Koralikowe prasowanki (2022-06-15)
Przedstawiam artykuł na temat moich doświadczeń w pracy z małymi pacjentami na zajęciach pozaszkolnych w szkole szpitalnej z wykorzystaniem koralików do prasowania. Artykuł powstał z okazji awansu zawodowego, jego treść ...
WOPFU - orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niepełnosprawność intelektualną w stopniu lekkim (2022-06-10)
Publikacja zawiera WOPFU dziecka o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niepełnosprawność intelektualną w stopniu lekkim.
IPET - niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (2022-06-10)
Indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny dla dziecka z niepełnosprawnością z intelektualną w stopniu lekkim w edukacji szkolnej.
Wpływ aktywności fizycznej w życiu zdemoralizowanej młodzieży. (2022-06-06)
Witam, w załączniku przesyłam artykuł na temat aktywności fizycznej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.